Klasa i luksus w przystępnej cenie. Wybierz meble na wymiar

Jesteś na etapie wybierania mebli do nowego mieszkania? Chcesz jak najlepiej zagospodarować przestrzeń, gdyż twoje wymarzone “M” nie jest duże,
ponadto zależy ci na oryginalnym wzorze? Wybierz meble na twoje indywidualne zamówienie, “skrojone na miarę”.
Dlaczego warto zdecydować się na meble na wymiar?

Przede wszystkim decydując się na gotowe meble, nie mamy wpływu na ich wymiar, kolorystykę czy wybór materiału, musimy wybierać z katalogu, jaki posiada sklep. Problem pojawia się wtedy, gdy np. do naszej szafy chcemy dopasować komody. Najczęściej nie możemy wtedy znaleźć takich
w odpowiednim kolorze i niestety całość nie prezentuje się dobrze.
Kolejnym problem mogą być skosy, jeżeli takowe znajdują się w którymś pomieszczeniu to dobór mebli jest praktycznie niemożliwy.
Wybierając meble na wymiar sami decydujemy o wymiarach zarówno wysokości jak i szerokości, dzięki temu nasz mebel będzie w pełni funkcjonalny. Możemy wybrać również materiał, kolor, a także wpływać na projekt na każdym etapie tworzenia. Program graficzny pozwoli nam nawet stworzyć projekt naszych mebli samodzielnie, dobór materiałów i kolorystyki.

Meble Warszawa- idealnie wpasowane do twoich pomieszczeń

W ofercie znajdują się zarówno komody, jak i meblościanki, łóżka, szafy, wszystko tworzone na wymiar, pod indywidualny projekt klienta. Dzięki temu meble są wyjątkowe, odpowiadające naszym potrzebom.
Meble wykonywane są tylko z najlepszej jakości materiałów, są trwałe i niezawodne. Posłużą nam całą pewnością przez wiele lat.

Zabudowy wnęk- stwórz swój mebel idealny

Zabudowa wnęki pozwoli ci urządzić nie wykorzystaną przestrzeń. Możesz stworzyć tam półki. We wnęce możesz stworzyć własną garderobę, montując drzwi przesuwne. Dzięki temu zaoszczędzisz miejsce i będziesz mieć wszystko pod ręką, w każdej chwili. Wybór materiału i koloru drzwi przesuwnych należy do Ciebie. Odpowiedni dobór kolorów nada im oryginalności i podkreśli charakter wnętrza. Twoje meble zamontujemy tanio, w ciągu paru godzin. Zabudowa na wymiar to dobra inwestycja.

Author: doskonale-wnetrza.com.pl