Zainstaluj drzwi przesuwne w swoim mieszkaniu

Jeśli masz małe mieszkanie i chciałbyś jakoś powiększyć powierzchnię swojego lokalu, nie tylko optycznie za pomocą luster, czy jasnych kolorów na ścianach, to jest dobre rozwiązanie. Drzwi przesuwne zapewnią ci dodatkową przestrzeń. Nie są one już zarezerwowane tylko do szaf, które dzięki temu przecież zajmują mniej miejsca. Podobną technologię z powodzeniem zastosowano do drzwi wewnętrznych. Nie musisz już wpadać na kogoś wychodząc z pokoju, dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych zasady bhp w domu są zachowane.

Mogą się otwierać zarówno w lewą jak i prawą stronę. Pasują idealnie do nowoczesnych wnętrz, jednak technologia sprawdzi się także w nieco bardziej klasycznych mieszkaniach. Mamy bowiem do wyboru drzwi przesuwne z płyty meblowej oraz drzwi szklane przesuwne.

Zaletą drzwi przesuwnych jest możliwość montażu w taki sposób aby prowadnica nie była widoczna. Stosuje się w tym celu maskownicę, możliwa jest także tzw. zabudowa w ścianę. Mamy do wyboru wiele rodzajów nowoczesnych pochwytów, które dopasujemy zarówno do koloru drzwi jak i charakteru wnętrza. Możemy zastosować np. kryształową gałkę, kwadratowe, prostokątne, czy zaokrąglone pochwyty, wybór to kwestia naszego gustu.

Drzwi szklane przesuwne już nie muszą kojarzyć się tylko z prysznicem w łazience. Teraz stanowią dopełnienie i wykończenie nowoczesnych wnętrz. Drzwi wewnętrzne tego typu montowane są w systemie rurowym. Prowadnica jest widoczna, jednak ładnie wyglądające metalowe wykończenie w połączeniu ze szklanymi drzwiami, odwraca naszą uwagę, od tego nieznaczącego detalu. Szkło w drzwiach jest hartowane i ma prawie 1 cm grubości. Mamy do wyboru szkło przezroczyste, trawione, przezroczyste brązowe, czy też przezroczyste grafitowe. Na szkle mogą znajdować się wzory piaskowane, fazowane lub kolorowe. Tym samym drzwi szklane wpasują się zarówno do salonu, pokoju nastolatka, kuchni, czy głównej sypialni. Ponadto mając wnękę kuchenną z powodzeniem możemy wstawić tam takie drzwi, dzięki czemu zapachy nie będą się roznosiły po całym domu.
Duży wybór nowoczesnych drzwi wewnętrznych Warszawa- powiększ optycznie swoją przestrzeń dzięki nowoczesnym drzwiom.

Author: doskonale-wnetrza.com.pl