Żarówki ledowe. Energooszczędność i wygoda w twoim domu.

Płacisz wysokie rachunki za prąd? Zmień to ! Wymień swoje stare żarówki na ledy i zacznij oszczędzać.
Żarówki ledowe inaczej zwane lampami led cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, choć ich cena jeszcze nie dawno była relatywnie wysoka i służyły raczej jako ozdoba niż główne źródło oświetlenia domu czy firmy.
Obecnie stosowane są na szeroka skalę. Najważniejszą ich zaletą jest wysoka energooszczędność oraz trwałość, a co z tym idzie duża oszczędność pieniędzy. Niewątpliwie istotne jest również dobro środowiska, gdyż ledy poddawane są recyklingowi i w ten sposób do atmosfery wpływa zdecydowanie mniej dwutlenku węgla.

 

Na rynku dostępne są różne rodzaje lamp ledowych, a przy ich wyborze powinniśmy kierować się przede wszystkim jakością i certyfikatami, a nie najniższą ceną.
Zaletami lamp jest długa żywotność do nawet do 100 tys godzin, czy dwa rodzaje światła: ciepłe, które wpływa na nas relaksująco, polecane jest do sypialni, czy salonu, wpływa zdecydowanie odprężająco i zimne, które barwą zbliżone jest do oświetlenia naturalnego, występującego w ciągu dnia, polecane do warsztatu, czy garażu, a także jako element dekoracyjny np. podświetlenia komody, czy witryny.
Poza standardowymi bielami, dostępne w wielu różnych kolorach, które na pewno przypadną do gustu dzieciom czy nastolatkom.

 

Istotną ich cechą jest odporność na wstrząsy, czy też to, że nie zawierają rtęci, tak szkodliwej dla zdrowia człowieka. Żarówki led błyskawicznie reagują na włączanie i wyłączanie, są odporne na wstrząsy, czy uszkodzenia. Żarówki led pasują do wszystkich standardowych gwintów.
Lampy ledowe Poznań to szeroki wybór tylko najwyższej klasy lamp ledowych. W asortymencie znajduje się wiele rodzajów źródeł światła led.
Chętnie doradzimy państwu w wyborze odpowiedniej żarówki, czy doradzimy jak zamontować.
Oświetlenie ledowe polecane jest zarówno do domów prywatnych jak i firm. Jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa. Rozświetlij swój dom żarówkami led, to rozwiązanie przyjazne dla środowiska.

Author: doskonale-wnetrza.com.pl