Zastanawiasz się jakie łóżko do sypialni wybrać? Drewniane posłuży Ci na wiele lat.

Kupiłeś mieszkanie i urządzasz sypialnię? Jak wiadomo sercem sypialni jest wygodne łóżko. Najlepiej z twardszym materacem, który ma kilka punktów podparcia, aby sen był relaksem i odpowiednio regenerował. Nie chcesz budzić się w nocy, albo wstawać niewyspany? Koniecznie wybierz łóżko drewniane do sypialni. Masz do wyboru wiele rodzajów i odcieni drewna, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Łóżka drewniane dają wrażenie stabilności i bezpieczeństwa, takie są w istocie.

 

Masywne łóżko drewniane z pewnością trudno się przesuwa, ale mamy pewność że jest mocne i komfortowe. Wybierając łóżko drewniane mamy gwarancję, że będzie jedyne w swoim rodzaju, co zapewnia jego naturalne pochodzenie i struktura. Łóżko z drewna często jest bejcowane na inne kolory, także według indywidualnego zamówienia. Tym samym możemy zażyczyć sobie określony kolor i odcień naszego łóżka. Nie trzeba się martwić tym, że będzie to dla nas w jakikolwiek sposób niezdrowe, gdyż stosowane są jedynie bejce ekologiczne. Najczęstszymi rodzajami drewna z jakimi możemy się spotkać przy wyborze łóżka są buk, olcha, jesion, brzoza oraz dąb. Łóżka dębowe są uznawane za najbardziej solidne.

Dlaczego masz wybrać łóżko drewniane?

Zaletą łóżka drewnianego jest naturalne pochodzenie surowca z jakiego zostało wykonane. Łóżka drewniane nie są groźne dla zdrowia człowieka, tak jak niektóre meble, zbudowane z materiałów posiadających w składzie metale i cząstki stałe. Łóżko drewniane jest idealnym rozwiązaniem dla alergika, gdyż nie przyciąga kurzu, jest antystatyczne. Higroskopijność drewna sprawia, że wchłania i oddaje wilgoć. Poza tym meble drewniane mają wspaniałą woń, można rozkoszować się zapachami natury nie wychodząc z domu i relaksować się po ciężkim dniu spędzonym w pracy.
Warto wybrać łóżko podwójne drewniane, do sypialni dla dwojga. Jest solidne i zapewnia komfort snu, a rano obudzimy się wypoczęci. Mamy do wyboru różne rozmiary łóżek podwójnych. Producenci są elastyczni i mogą wykonać dla nas także łóżko na wybraną przez nas miarę, większe niż 200×200 cm. Łóżko na miarę to dobra opcja dla par, które potrzebują dużo osobnej przestrzeni, tylko dla siebie.

Author: doskonale-wnetrza.com.pl